Válaszra vár

Mozgó fedlap

Kérem javítsák a fedlapot. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 84

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan kijöttek felmérni.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére