Megoldott

Koszos megálló, hányás

Kérem takarítsák ki a megállót. Össze is hányták. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nehéz bedugni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő futár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Corvin-negyed M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére