Megoldott

Választási plakát még mindig kint

Helyszín: Csepel, II.Rákóczi Ferenc út - Erdősor utca gyalogátkelőhely, villanyoszlop
Probléma leírása: Pákozdi József választási plakátja még mindig kint virít, mióta is?
Megoldási javaslat: Illene már eltávolítani a táblát!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.416504,19.061267,3a,74y,338.65h,88.04t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbNorwrHwzQrlyEdRBLPrDQ!2e0!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Pákozdi József hozzászólt a bejelentéshez.

    Plakát eltávolítva!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére