Megoldott

Sikertelen fásítás

A Gyulai Pál utca és Kőfaragó utca kereszteződésénél sajnos három facsemete is kimúlt. Kérem a növények pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gyulai Pál u. 16

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "Silertelen fásítás"-ról "Sikertelen fásítás"-ra.

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a fákat, érjenek sokáig! :)
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fákat az őszi faültetési időszakban cserélni fogjuk, addig is szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen a fán sajnos a növényvédőszer aligha segít már!
  • Magyar János hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyalázat. Ez az, amikor nagyot álmodunk, csak koncepció nélkül. Ez a pénzkidobás.
    Rengeteg fát ültetnek Budapesten felelősség tudat nélkül!
    Ezek a fák ilyen csemete korukban rengeteg vizet igényel...
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését! Munkatársaink megvizsgálták a fákat, azokon súlyos takácsatka-kártétel figyelhető meg. Megkíséreljük a fák helyreállítását, a megfelelő növényvédő szeres...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú planter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Berzsenyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Romos padok a Rókus Kórház előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére