Megoldott

Torott nyaku uvegek lognak a fakrol

FRISSÍTÉS 2020.05.28.
Bejelentő kiegészítése, csatolt képpel:
"Almási Balogh Loránd utca folytatásan lévő platánfákról van szó, a Reich Kálmán utcai kereszteződés után északra folytatva utunkat. Emlékeim szerint 3. fa körül kezdődnek a törött üvegek, és több fán is láttam."
----

FRISSÍTÉS 2020.05.26.
Az FKF Nonprofit Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy mivel nem tartozik Társaságunk feladatai közé a közterületeken található növényzet gondozása, nem rendelkezünk megfelelő járművel a feladat elvégzéséhez. Javasoljuk, hogy forduljanak a FŐKERT Nonprofit Zrt.-hez, akik megfelelő eszközökkel rendelkeznek.

--------
Torott nyaku uvegek lognak a fakrol a graphisoft park melletti setany platanfain. Nagyon balesetveszelyes, ha vkire ez raesik...:/

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aquincum Dunapart Villaházak 193339/C

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064492 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.05.26. Az FKF Nonprofit Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy mivel nem tartozik Társaságunk feladatai közé a közterületeken található növényzet gondozása, nem rendelkezünk megfelelő járművel a feladat elvégzéséhez. Javasoljuk, hogy forduljanak a FŐKERT Nonprofit Zrt.-hez, akik megfelelő eszközökkel...

  • Járási Virág hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Almasi Balogh Lorand utca folytatasan levo platanfakrol van szo, a Reich Kalman utcai keresztezodes utan eszakra folytatva utunkat. Emlekeim szerint 3. fa korul kezdodnek a torott uvegek, es tobb f...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064492 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Torott nyaku uvegek lognak a fakrol a graphisoft park melletti setany platanfain. Nagyon balesetveszelyes, ha vkire ez raesik...:/"-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.26. Az FKF Nonprofit Zrt. válasza: Tájékoztatjuk, hogy mivel nem tartozik Társaságunk feladatai közé a közterületeken található növényzet gondozása, nem rendelkezünk megfelelő ...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy mivel nem tartozik Társaságunk feladatai közé a közterületeken található növényzet gondozása, nem rendelkezünk megfelelő járművel a fela...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő Hamvas Béla sétány (19333/13 hrsz.) kezelője a Fővárosi Önkormányzat. Kérem, hogy az észrevételt részükre továbbítani szíveskedjenek.

    Köszönette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járási Virág bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kipusztult, hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Molnár C. Pál lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére