Válaszra vár

Ottfelejtett bóják

A Holdudvar parkban az ált. iskola előtt gyepjavítási munkák miatt jópár hónapja kihelyeztek 3 bóját. Ezek továbbra is ott vannak, már elszállíthatók.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 15b

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Észrevételét köszönjük.

    Budapest, 2020. május 21.

    Pill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lepukkant rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére