Megoldott

Sötét útszakasz

Tisztelt illetékes!

A XIII. ker. Béke utca Frangepán utcai kereszteződésénél a lámpák egy szakaszon nem világítanak, ezzel kevésbé láthatóvá téve éjszaka a kikapcsolt lámpáknál gyalogátkelőhelyen áthaladókat. Kérem a hiba javítását!

Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.05.21.-én kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére