Megoldatlan

Hiányzó útburkolati jelek.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körút ( a páratlan oldalán ) - Egressy út sarkán a gyalogátkelő hely felfestése lekopott, gyakorlatilag teljesen eltűnt.
Kérem pótolni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 75

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap festették végig a Hungáriát a Stadionoktól. Talán ez is benne volt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, kérlek küldjétek el ismét a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz, kérlek küldjétek el ismét a bejelentést az illetékesnek. Köszönöm!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére