Megoldatlan

Veszélyes kiszáradt fa

A 1191 Széchenyi u 2. társasház és a Vöröskereszt szolgáltatóház között egy évek óta kiszáradt fa áll. Szeretném kérni eltávolítását, mielőtt kidől. Kérem, a többi fát be bántsák!!!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Széchenyi u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Kata
  • Virág A visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    - Azonosító: 00064436

    - A XIX. kerület Széchenyi utca 2 - vel szembeni parkterületen (szolgáltató háznál) lévő 2 db kiszáradt keleti bálványfa fajú fák bár kiszáradtak, de kidőlésük kockázata nem nag...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ra.

  • Virág A bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére