Megoldott

Rossz lámpa - Érc u.

Alig pislákoló lámpa az Érc u. - Váradi u. sarkon. Kérni szeretném a mielőbbi megjavítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi u. 15

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.05.21.-én kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére