Megoldott

Útburkolati jel ( ek ) hiánya.

Budapest, XIV. Ker. Thököly út - Mexikói út kereszteződésében a gyalogátkelőhely felfestés valamint az autóknak a stoptáblával egyvonalban szokásos felfestése is lekopott. Kérem újrafesteni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 105

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Gergő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Járókelő Gergő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvégezték a gyalogátkelőhely útburkolati jelének pótlását.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére