Megoldatlan

Kiszáradt fa

A képen látható fa kiszáradt. Kérnénk a fa cseréjét. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Iker tér 4b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Gál Gertrúd visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Alábbi levelével kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a Budapest, XVIII. kerület Iker tér 4/B előtti kiszáradt fa kivágását elvégezte.

    Amint azt már
    ...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Budapest XVIII. kerület Iker tér elnevezésű ingatlanon található elszáradt fa kivágása ügyében kértük a Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. intézk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-62263/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Gertrúd hozzászólt a bejelentéshez.

    A válasz alapján szerintem ez még önkormányzati szint csak másik osztály
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket levelével, mellyel kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a Budapest, XVIII. kerület Iker tér 4/B előtti kisz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Eltűnt a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Háromház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldfelületen parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Csontváry Kosztka Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Tarkő utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére