Megoldott

Aknafedő

Anonim Járókelő

1201 Budapest,Kossuth L. ter 1. szam alatt,a Polgarmesteri Hivatal elotti zold teruleten,egy terebejesebb bokor alatt,egy aknafedo felrecsuszott. Alatta,hatalmas godor,az aknafedo is elbillent. Sok a gyerek,balesetveszelyes!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Közművek"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Aknafedo"-ról "Aknafedő"-ra.

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlap visszahelyezve.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére