Megoldott

Tűzcsap szivárog a Jászai Mari térnél

A Jászai Mari térnél szivárog egy tűzcsap a mekivel szemben. A víz az úttestre folyik.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 1

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Kálmán Fenyvesi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére