Megoldásra vár

Elavult térképek még mindig

Anonim Járókelő

Tisztelt BKK!

2019. áprilisában változott a metrópótlás menetrendje. Azóta eltelt 13 hónap és a 3-as villamos mindegyik megállójában elavult térképek vannak kihelyezve. Ennek mi az oka? Várom szíves válaszukat! De legjobb lenne, ha mielőbb végrehajtanák a frissítést!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 135

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0013344-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00064281

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKK szakterülete azt válaszolta, hogy az elavult tér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kijelző off

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Egressy tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Nem fér ki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szugló utca / Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére