Megoldott

Eldugult csatorna

Kérem tisztítsák ki a csatornát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 3

Hozzászólások

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt! :) Köszi, FCSM! Igazán nem kákán csomót keresve, de azért a kitisztogatott csatornatető mellől eltakarítottam volna az avart, mert így könnyen betemetheti/eltömítheti ismét. :/
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igen. Gyorsak voltak nagyon.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére