Válaszra vár

Halott fa

Tisztelt Illetékes!

A Szőnyi út mellett, a Nagy Lajos király útja felé átvezető kerékpárút mellett lévő egyik fa meghalt. Kérném a kivágását és új fa ültetését a helyére. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Teleki Blanka utca

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-58482/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B Lotti elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Kérjük, hogy a XIV. kerület Szőnyi út 2-12. számmal szembeni zöldterületen,
    a Nagy Lajos király útja felé átvezető kerékpárút mellett található száraz
    fával kapcsolatos 64161....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással tájékoztatjuk, hogy kérdésének, bejelentésének az érkezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére