Megoldott

Halott fa

Tisztet Illetékes!
A térképen jelölt helyen lévő fa meghalt, kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064159 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére