Válaszra vár

Hiányzó fák

Dózsa György úton a BOK csarnok előtt a fahelyek egy része üres, illetve vannak kiszáradt fák.
Kérnék pótolni őket.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Dózsa György út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Nemzeti Sportközpontok részére a titkarsag@mnsk.hu e-mail címre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Tájékoztatjuk, hogy XIV. kerület Dózsa György úton, a BOK Sportcsarnok
    épülete előtti fahelyek ügyében nem áll módunkban intézkedni, mivel azok nem
    önkormányzati tulajdonú köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • B K hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól látom, bálványfa is van ott néhány darab, aminek a szakszerű vegyszeres irtását is intézni kéne minél hamarabb.
  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064155 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére