Megoldatlan

Újfent hiányzó poller

FRISSÍTÉS 2021.05.14.
"A nemrég kihelyezett parkolásgátló oszlopok eltűntek, újra szabad a pálya a térre hajtáshoz."

FRISSÍTÉS 2021.01.27.
A bejelentő kommentje:
"Az egyik pollert egy héten belül kitörték. Ha beton virágládákat telepítenének (vagy dézsás növényeket), nem kéne hetente pótolni az oszlopokat és zöldebbé tenné a terecskét."

-------------------------------------------------------

FRISSÍTÉS: 2021.01.11.
"A pollerek a telefonfülke mögött pihenik ki fáradalmaikat, így pótolni nem kell őket, csak visszabetonozni. Talán emiatt hamarabb rend lesz!?"

------------------------
A Gutenberg téren ismét hiányos a pollersor, emiatt újfent a térre hajtanak a gépjárművek. Kérem a poller pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gutenberg tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított egy éven belül nem oldódott meg a probléma.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.01.27. A bejelentő kommentje: "Az egyik pollert egy héten belül kitörték. Ha beton virágládákat telepítenének (vagy dézsás növényeket), nem kéne hetente pótolni az oszlopokat és zöldebbé tenné a terecskét." ------------------------------------------------------- FRISSÍTÉS: 2021.01.11. "A pollerek a t...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    *ne hagyjuk
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! Örülnék, ha még egyszer (vagy sokszor, amíg nem tesznek ki épkézláb oszlopokat) megfuttatnák az ügynek a Sz E R V-nél. Non sense, hogy ezt nem tudják megoldani! Egyeztessenek a városé...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A nemrég kihelyezett parkolásgátló oszlopok eltűntek, újra szabad a pálya a térre hajtáshoz.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A nemrég kihelyezett parkolásgátló oszlopok eltűntek, újra szabad a pálya a térre hajtáshoz.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.

    Mivel az eddigi megoldások nem voltak sikeresek, az alternatív parkolásgátlók kihelyezésének lehetőségét megvizsgáljuk.

    A változtatáshoz városépítésze
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.01.11. "A pollerek a telefonfülke mögött pihenik ki fáradalmaikat, így pótolni nem kell őket, csak visszabetonozni. Talán emiatt hamarabb rend lesz!?" ------------------------ A Gutenberg téren ismét hiányos a pollersor, emiatt újfent a térre hajtanak a gépjárművek. Kérem a poller pótlását."-ról "...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik pollert egy héten belül kitörték. Ha beton virágládákat telepítenének (vagy dézsás növényeket), nem kéne hetente pótolni az oszlopokat és zöldebbé tenné a terecskét. Nyilván nagyobb költség,...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Így van. Bíztam benne, hogy csak a takarítóautó fér el a két oszlop között, de reggel melósfurgont követte a törzsmerci... Legyenek szívesek még egy oszlopot kihelyezni.
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Most sem pótolták az összeset. Ágnes utsó képén látszik, hogy a szokás egy teherautó szélességű hézag most is megvan. Értem én, hogy szükség van hely az áruszállításra, de akkor talán a tér oldalában...
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gutenberg téren ismét hiányos a pollersor, emiatt újfent a térre hajtanak a gépjárművek. Kérem a poller pótlását."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.01.11. "A pollerek a telefonfülke mögött pihenik ki fáradalmaikat, így pótolni nem kell őket, csak visszabetonozni. Talán emiatt hamarabb rend lesz!?" ------------------------ A Gut...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Térfigyelő kamerák kereszttüzében...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    For the records.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A pollerek a telefonfülke mögött pihenik ki fáradalmaikat, így pótolni nem kell őket, csak visszabetonozni. Talán emiatt hamarabb rend lesz!?
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A pollerek pótlását 2021 első negyedévére ütemeztük, addig is további szíves türelmét kérjük.

    Amennyiben szabálytalan várakozást észlel, kérjük hívja a...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Érik erre a megoldás vagy oké a téren várakozni (vagy ‘elakadni’)?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Még egy.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai friss.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött pollerek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Kőfaragó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült behajtásgátlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Auróra utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére