Megoldott

Tankcsapdák a Balin utcában

Az útburkolat több helyen is durva hiányokat mutat. A kátyúk szemmel láthatóan hónapról-hónapra növekednek és szaporodnak.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Felüljáró

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Befoltozták.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő címen található burkolati hibák kijavítása a héten elkészül.

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Sztavropulosz
    Nikolaosz
    Budafok-Tété
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    1 "macskakő" teljesen kimozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére