Megoldatlan

Elhagyott kerékpár

A Corvin Pláza előtti kerékpártárolóban áll már több, mint 1 éve ez a régi, ezüst kerékpár. Kerekei laposak, nyerge, pedáljai hiányoznak. Kérem, távolítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Futó u. 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A Józsefvárosi Közterület-felügyeletnek nincs jogszabályi felhatalmazása egy ilyen jármű levágására és elszállíttatására.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogszabályváltozásra és/vagy flexre vár :/
  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A területért felelős körzeti rendész a kérdéses kerékpárt megtekintette és megállapította, hogy az le van láncolva, valamint nem rendelkezik azonosító szá...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez azóta is ott van, csak már a kerekei nincsenek a helyükön, csak a váz hányódik, foglalva a helyet.
  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes, hogy egyik kerületben teketória nélkül megoldják a hasonló problémát, a 8. kerületben viszont "nincsenek erre felhatalmazva".
  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A területért felelős körzeti rendész a kérdéses kerékpárt megtekintette és megállapította, hogy az le van láncolva, valamint nem rendelkezik azonosító szá...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére