Megoldott

Besüllyedt csatorna

Kérem vizsgálják meg, hogy a csatorna nincs-e nagyon megsüllyedve. Szemmel eléggé meg van süllyedve. Gondolom a buszok súlya alatt megsüllyedt. Hely: Boglár utca buszmegálló. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a gyorsaságot.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére