Megoldatlan

Gödör

XIX. Kerület Batthyány u. és Üllői út sarok. Járdán beszakadt aszfalt.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Batthyány u. 2

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok, ez a kátyú még mindig ott éktelenkedik. Nyáron szépen benőtte a gaz.
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • B-F. Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. A kerületben a járdák,
    kátyúk és úthibák javítását folyamatosan végezzük. Az Ön által jelzett
    járdahibát felvettük a javítási list
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Batthyány Lajos u. 2, 1181 Magyarország (47.44482540, 19.16951370, 16)"-ról "Budapest, Batthyány u. 2, 1195 Magyarország (47.45578504, 19.14775906, 17)"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "XIX. kerület Kispest Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok, elnézéseteket kérem, de sajnos nem boldogulok a címekkel. Hiába adom meg a pontos címet, valami mégis mindig félre csúszik., a véglegesítéskor.
    Jelen esetben is háromszor töröltem a XVII
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ildikó!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét (XVIII. v. XIX.kerület?) csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lőrinci temető (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Több mély kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Wlassics Gyula utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú és víz elvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Pestszentimre felső vasútállomás (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére