Megoldott

Kerékpárútba belógó ágak

Kérem, hogy a Nógrádverőce u. - Somkút u. sarkán lévő fa ágait metsszék meg, mert már nagyon belelóg a kerékpárútba. Köszönöm az intézkedést.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Nógrádverőce út 35 B

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva! Köszönöm az intézkedést. :)
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnék.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére