Megoldott

Citylightok osszefirkalasa

Több citylightot osszefirkaltak. (Villamos és buszmegálló is)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 29

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    JCDecaux-nak köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Galambos Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A várók takarítását munkatársaink elvégezték.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére