Megoldott

Nem látható tábla

Kérem tegyék láthatóvá a táblát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 11

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00063939 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére