Megoldott

Bicikliút felé megdőlt tábla

Kérem, hogy igazítsák meg az oszlopot.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 102

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére