Megoldatlan

Kátyú a Zoborhegy téren

A XIV.kerületben a Zoborhegy tér 3-4 számú házak előtt (ha szembeállunk a templommal, a templom jobb oldalán) 4 nagy kátyú van.
Ezt már két hónapja bejelentettem, de semmi nem történt, holott kb 5 perce innen, az Öv utca sarkán már javították az utat. Nem lehetett volna ezzel együtt ezt is megcsinálni?
Szinte csak szlalomozva lehet közlekedni!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    újra elküldtük.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Kovács Józsefné hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még nem :((((
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Kovács Józsefné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szatmár utca kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zsálya utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére