Megoldott

Ez nem zavarja a szolgáltatót?

Már egy másik utcában is volt hasonló futónövény szobor az elektromos vezeték oszlopán illetve a vezetéken. Ez nem nem érdekli vagy zavarja a szolgáltatót?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez meg van oldva - úgy, ahogy szokás... slamposan... :(
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem megoldva... slamposan, de megoldva... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mégis -majdnem- sikerült, de sajnos nem volt elég magas a létra... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!...
    Szerintetek ez MEG VAN OLDVA?... :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett levelére, tájékoztatásul közöljük, a villamosművek, valamint a termelői, magán- és közvetlen vezetékek biztonsági övezetéről szóló 2/2013. (I. 22.) NGM re
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére