Megerősítésre vár

Keve utcai kátyúk

Kátyúfotóim a Keve utcában, a Rozgonyi Piroska utcai kereszteződés néhány méteres körzetében készültek, és van ott még bőven. Kérem, hogy állítsák helyre az útburkolatot.
Köszönöm!

(Mellesleg folyamatosan tele van kátyúkkal a Keve utca. Különösen az Emőd és a Kalászi utcák közti szakasz. És a javítgatások se túl elegánsak. Folt hátán folt az egész. A III. kerület egyik legjobb és legtágasabb utcájaként igazán kaphatna már egy tisztességes, minőségi útburkolatot.)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rozgonyi Piroska u. 4b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésben leírt útszakasz javí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére