Megoldatlan

Örlő u. 10. előtti kátyú (minimum 2 éves)

FRISSÍTÉS 2020.08.13.
Ma jártam arra, és továbbra sincs semmi változás.
------------
2018 és 2019 után idén is megpróbálkozom az Őrlő utca 10. szám előtti kátyú megjavíttatásával. Megjelöltem a helyét a térképen. Kérni szeretném a javítását. Köszönöm!

Korábbi bejelentések:
1. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/30242/katyu-orlo-u-10
2. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46009/katyu-orlo-u-10

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Őrlő u. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "2018 és 2019 után idén is megpróbálkozom az Őrlő utca 10. szám előtti kátyú megjavíttatásával. Megjelöltem a helyét a térképen. Kérni szeretném a javítását. Köszönöm! Korábbi bejelentések: 1. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/30242/katyu-orlo-u-10 2. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46009/katyu-orlo-u-10"-ról "FRISSÍTÉS 2020.08.13. Ma jártam arra, és továbbra sincs semmi változás. ------------ 2018 és 2019 után idén is megpróbálkozom az Őrlő utca 10. szám előtti kátyú megjavíttatásával. Megjelöltem a helyét a térképen. Kérni szeretném a javítását. Köszönöm! Korábbi bejelentések: 1. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/30242/katyu-orlo-u-10 2. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/46009/katyu-orlo-u-10"-ra.

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra, és továbbra sincs semmi változás.
  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésében leírt, az Őrlő utca 10. számú ingatlan előtt található úthiba javítására vonatkozóan a munkálatok elvégzését az Önkormányzat szerződöt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére