Válaszra vár

kiszáradt fa

Kiszáradt fa található az Erzsébet királyné útja 14/a sz.előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 14a

Hozzászólások

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére