Megoldott

Kátyú a Zoltán utcában

Néhány hónapja javították (egy részét), de újra kialakult a kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zoltán u. 53

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Szilveszter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, remélem kitart, köszönjük!
  • Erdős Szilveszter visszajelzésére vár.

  • Erdős Szilveszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre rosszabb a helyzet (lásd a mellékelt képen).
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy eljuttatta hozzánk észrevételét. A kerületben a járdák,
    kátyúk és úthibák javítását folyamatosan végezzük. Az Ön által jelzett
    úthibát felvettük a javítási listánk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Méta utcai kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Méta utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    út menti kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Temesvár köz (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére