Megoldatlan

Értékromboló tömegközlekedési útvonal

Budapesti lakosként szeretném jelezni, hogy a 30E, 20E, 32 buszjáratok lakóépülethez való közelsége veszélyezteti a lakóépület épségét amely a Szent László és a Mór utca sarkán található (pl. állandó fal és ablakrezgést, mélyrepedések az úttesten).
Javaslatom, hogy a Vágány - Dévényi utcára tereljék át mindenkori jelleggel ezeket a járatokat és alakítsák át ennek a kis utcának (Szt. László utca) a 3 sávos jellegét. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyi önkormányzat még augusztusban megkapta a bejelentést, azoban tőlük nem érkezett válasz.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Kérjük, hogy javaslatával forduljon a helyi önkormányzathoz, és amennyiben az önkormányzat támogatja az útvonal-korrekciós szándékot, a BKK készséggel tárgyal erről.
    Köszönjük észr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mák Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére