Megoldott

Megrongált buszmegálló

A fényképen látható megállóoszlop erősen megdőlt. Kérem állítsák helyre, mert félő hogy az rádől valakire.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közterületfenntartó Zrt.

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012166-001/2020

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00063392

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Szakterületünk munkatársai május 8-án újratelepítették a jelzett autóbusz-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szirmai Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Összefirkált és piszkos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    9
    Megoldásra vár
    9

    Vizmegállás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mester utca / Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszakadt, piszkos ülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zách utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére