Megoldott

Kőkockák a fa tövében.

Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a "törvényszerűen" a fa tövébe félredobott kőkockák elszállítását! Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kossuth Lajos tér 10

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A kőkockákat elszállították!
    A probléma megoldódott!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "V. kerület"-ra.

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére