Megoldott

194-es Kassa utca megállója (F03999)

Helyszín: 194-es Kassa utca megállója, Határ út felé (F03999)
Probléma leírása: A buszmegálló KRESZ-tábla mindkét oldala kifakult, a megálló nevét tartalmazó táblát összefirkálták.
Megoldási javaslat: Kérem, cseréljék a hibás táblákat, ha takarítással nem megoldható a matricát is!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/place/Kassa+u.,+Budapest,+1194/@47.436472,19.156227,3a,75y,36.98h,78.98t/data=!3m7!1e1!3m5!1skCo-nIoy7lVs5p50WpI5Mg!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26output%3Dthumbnail%26thumb%3D2%26panoid%3DkCo-nIoy7lVs5p50WpI5Mg%26w%3D88%26h%3D60%26yaw%3D150%26pitch%3D0%26thumbfov%3D96%26ll%3D47.436472,19.156227!7i13312!8i6656!4m2!3m1!1s0x4741c28a74beb2bf:0x455accca1f260e15

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma elkészült! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan olyan! :(
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett problémát a BKK Zrt. Tájékoztatási Szakterület munkatársai már orvosolták.
    Köszönjük az észrevételt.

    Budapest, 2015. augusztus 10....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsit magasra rakták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére