Megoldott

93-as busz Kassa utca megállója (F03997)

Helyszín: 93-as busz Kassa utca megállója (F03997)
Probléma leírása: A megálló nevét valaki "assa' utcává változtatta, a menetrend elfordult.
Megoldási javaslat: Kérem, gondoskodjanak a táblák megfelelő kinézetéről!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.436818,19.156061,3a,75y,277.3h,70.81t/data=!3m6!1e1!3m4!1sG7QZV3m_yCQ39WMjvZ0tdg!2e0!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett problémát a BKK Zrt. Tájékoztatási Szakterület munkatársai már orvosolták.
    Köszönjük az észrevételt.

    Budapest, 2015. augusztus 10....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsit magasra rakták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére