Megoldott

Szabálytalan parkolás

Frissítés
2020.06.30

A helyzet mit sem változott; állandó jelenség a tilosban parkolás és egyszer sem láttam büntetőcédulás gépjárművet a helyszínen.

--------------

A szabálytalanul parkoló járművek napi szinten eltorlaszolják a kerékpárosok számára táblával kijelölt haladási útvonalat. Ja és szabálytalanul parkolnak, írtam? A helyszínen soha nem láttam még intézkedő JKF munkatársat, és egyébként is, ennél valami véglegesebb intézkedés kellene.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fszek Kert

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Úgy tűnik, a bejelentés hatására rendsezres és eredményes lett. Köszönjük a bejelentést!
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A Józsefvárosi Közterület-felügyelet munkatársai rendszeresen ellenőrzik a kérdéses helyszínt, és szabálysértés észlelése esetén intézkedést kezdeményezne
    ...
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "A szabálytalanul parkoló járművek napi szinten eltorlaszolják a kerékpárosok számára táblával kijelölt haladási útvonalat. Ja és szabálytalanul parkolnak, írtam? A helyszínen soha nem láttam még intézkedő JKF munkatársat, és egyébként is, ennél valami véglegesebb intézkedés kellene."-ról "Frissítés 2020.06...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet mit sem változott; állandó jelenség a tilosban parkolás és egyszer sem láttam büntetőcédulás gépjárművet a helyszínen.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! Az illetékes körzeti rendész visszatérően ellenőrzi a kérdéses területet, és ha észleli a szabálytalan várakozást, akkor megteszi a szükséges intézkedések
    ...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Losonci tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közterület kosajátitása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére