Megoldott

Kifakult tábla

Kérem, cseréljék ki a képen látható KRESZ-táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Jagelló út 4a

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, mehet a megoldottak közé!! Hurrá!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszolt valamit az OMV?
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    Az OMV még nem cserélte ki.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla magánterületi ingatlan kihajtóhoz tartozik, így sem Részvénytársaságunk, sem az érintett kerületi önkormány
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "OMV Hungária Kft"-ra.

  • Sweidan Omar hozzászólt a bejelentéshez.

    De lehet.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem a benzinkút illetéke inkább?
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zebra hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borszéki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére