Megoldott

Járművek amik ocsmányul néznek ki

Anonim Járókelő

BPO-572 azonosítószámú busz ocsmányul néz ki, az ilyet szégyen forgalomba-állítani. Az adott busznak, és hasonló kinézetű társaiknak szükségük lenne már az éves nagytakarításra.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentést kivizsgálta a BKV, melynek alapján az alábbi választ adjuk:
    Járműveink műszaki állapotát naponta felülvizsgáljuk, és akár a járművezető, akár az utas részéről érkező
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor a villamosvágány végén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsit magasra rakták

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére