Megoldott

Aszfaltozás helyett sóderrel betemetett közműárok a Méhész utcában

Aszfaltozás helyett sóderrel betemetett közműárok

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Méhész utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az Önök bejelentésében szereplő címen tevékenykedő közmű szolgáltatót az illetékesek felszólítják a burkolat helyreállítására.

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Szt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Megsüllyedt, beszakadt útpadka.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Báthory utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére