Megoldott

Hiányos burkolat

Anonim Járókelő

Kökiben régóta hiányos a burkolat. Ez a felüljáró és lépcső találkozásánál található. Általában ráraknak egy oszlopot, de van hogy eltűnik.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (629)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Bejelentését továbbítottuk az üzemeltet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    úton levő vízelvezető veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Tengelygyilkos útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Katica utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére