Megoldott

Két nagy kátyu egymás mellett

Frissítés 2020.05.14.: 1-2 nap alatt megjelölték a kátyúkat zöld pöttyökkel, de azóta semmi előrelépés. A jelölés hamarosan lekopik.
---------
A Fonó utca felől a Háros utca 7 irányába haladva a második S kanyarban két mély kátyú is kialakult.

Probléma helyszíne
Budapest Háros utca 7.

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fonó utca felől a Háros utca 7 irányába haladva a második S kanyarban két mély kátyú is kialakult."-ról "Frissítés 2020.05.14.: 1-2 nap alatt megjelölték a kátyúkat zöld pöttyökkel, de azóta semmi előrelépés. A jelölés hamarosan lekopik. --------- A Fonó utca felől a Háros utca 7 irányába haladva a második S kanyarban két mély kátyú is kialakult."-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    1-2 nap alatt megjelölték a kátyúkat zöld pöttyökkel, de azóta semmi előrelépés. A jelölés hamarosan lekopik.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Az útburkolati hiba kijavítását elrendeljük!

    Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:
    Sztavropulosz Nikolaosz
    Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület
    Önkormányzatának
    VÁROSF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 "macskakő" teljesen kimozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Magdolna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére