Megoldott

Elhagyott Fiat Multipla

Egy elhagyott autó az út mentén, furcsa hogy az útra merőlegesen parkol. A Fonó utca felől a Háros utca 7 irányába haladva az első S kanyarban.

Probléma helyszíne
Budapest Háros utca 7.

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
    Segíti a munkánkat, ha visszajeleztek, mert így nyomon tudjuk követni, mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Ha pedig támogatni is szeretn...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlt hét közepén éppen rendőrök nézegették, amikor az egyik ismerősöm arra járt. Én ma reggel jártam arra és már nem volt ott az Fiat. A probléma megoldva.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt a kocsit 2 napja néztem én is, emlékeim szerint még érvényesek az okmányai.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Naphal utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Honfoglalás út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétszedett motor leláncolva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fejér György utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére