Megoldatlan

Illegális szemétlerakás

Frissítés 2021.01.23.

Nincs változás

-----------------------

Egy kupac szemét az út mentén. Nem mostanában lett lerakva. A pontos helyszín a Budatétényről a 6-os útra bekötő felüljáró déli oldalában. Autóval csak a Háros utca 7 irányából megközelíthető.

Probléma helyszíne
Budapest Háros u. 7

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy kupac szemét az út mentén. Nem mostanában lett lerakva. A pontos helyszín a Budatétényről a 6-os útra bekötő felüljáró déli oldalában. Autóval csak a Háros utca 7 irányából megközelíthető."-ról "Frissítés 2021.01.23. Nincs változás ----------------------- Egy kupac szemét az út mentén. Nem mostanában lett lerakva. A pontos helyszín a Budatétényről a 6-os útra bekötő felüljáró déli oldalában. Autóval csak a Háros utca 7 irányából megközelíthető."-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét változatlanul ott van.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére