Megoldott

Felborult utasváró - Corvin csomópont

Helyszín: 179-es autóbusz Corvin csomópont megállója (F04312)
Probléma leírása: Az utasváró eldőlt, rá a kerékpárútra, ami várható volt, hiszen egy romhalmaz.
Megoldási javaslat: Javaslom beolvasztását, helyére pedig tehetnék ezt az utasvárót. http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5411/felesleges-utasvaro (Ott van pár méterre tőle)
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.437993,19.071556,3a,75y,104.17h,77.16t/data=!3m6!1e1!3m4!1skYDHs7-jWriMsQg8rf9lgA!2e0!7i13312!8i6656

A bejelentés megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    ...az én ötletem volt... :-)))))))))))))9
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet időközben rájöttek mit magyaráztam a bejelentéseben, mert áthelyezték az utasvárót! :) Fel is újították!
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam a környéken. A Corvin utcában ott van egy buszjárat nélküli üres megálló, ugyanilyen bódéval. Két markos legény, egy generátor, egy 230-as flex, levág, átvisz és a rom csonkjaira felhegeszte...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az utasvárót a BKV üzemelteti, a balesetveszély megelőzése érdekében az eldőlt várót elszállították. Az elmúlt napok/hetek extrém időjárása sajnos súlyos problémákat okozott, a he
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom ki adja a címeket, de ez már a második ami vicces és egyben szomorú, hogy nem vagyunk képesek a saját nyelvünket használni.

    A "leteremt" az amikor valakit leszidunk, megszidunk.

    Ez az ut...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó Budapest logo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kassai utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    BKK :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKU 938

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére