Megoldott

Beszakadt fedelek

A Mogyoródi úton, a Katasztrófavédelmi Főigazgatóság előtti szakaszon kettő közműfedél is van, aminek a teteje be van szakadva. A kutya/gyerek belelép, balesetveszélyes.
Kéretik helyreállítani mindkettőt, ha nincs szerepe, akkor megszüntetni. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Báróczy u. 1

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Az egyik teljesen rendben van, a másikra egy túlméretes fedelet raktak. Vagy azért, mert nem volt raktáron, vagy így is jó.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére