Válaszra vár

Hiányzó gyalogos átkelőhely

Az áruházak megnyitása óta okoz gondot, hogy itt, a Róna utcában nincsen gyalogos átkelőhely. Illetve a helye megvan, de felfestve és kijelölve nincsen.
Az illetékeseket kérnénk, hogy az amúgy is itt levő infrastruktúrához a felfestést és a forgalomtechnikát, táblázást készítsék el, hiszen ez nem egy nagy volumenű beruházás, de sokak életében jelentene könnyítést és biztonságot, akik itt laknak és átjárnak az áruházakhoz. ( A legközelebbi gyalogos átkelő a Fogarasi útnál és/vagy a Mogyoródi útnál van.)

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 55

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény. Válasz sem jött?
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár nem vagyok jogász, távolságokban és geometriában itt a kijelölésnek nincsen semmi útban.
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    A kérdés, hogy jogszabályilag is megfelel-e a hely gyalogátkelő kijelölésére.
    Lehet azért nem lett végül itt zebra, mert valami jogi akadálya van.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére